1. Strona główna
 2. Śluby, Wesela

Śluby, Wesela

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Śluby, Wesela

Jest taki dzień w życiu zakochanych, kiedy całemu światu miłość swą wykrzyczeć się chce. I jest takie miejsce na ziemi, gdzie na tę okoliczność goście bawić się będą i weselić...

Serdecznie zapraszamy Narzeczonych i Rodziców do naszego hotelu.

Dziękujemy za zainteresowanie się Restauracją "Trzej Kucharze" mieszczącą się w Hotelu Kontrast i proszę przyjąć nasze gratulacje w związku z nadchodzącym ślubem.

Dzień wesela jest jednym z dni, które pamięta się na zawsze. Dzień w którym stajecie się mężem i żoną być może jest najważniejszym w całym przyszłym życiu pary. Pozwólcie abyśmy zajęli się Wami, Waszą rodziną i przyjaciółmi w tym magicznym i pamiętnym dniu.

Restauracja i hotel ma doskonałe warunki do zorganizowania stylowego i romantycznego przyjęcia weselnego. Doradzimy, zaplanujemy i przygotujemy Waszą uroczystość tak, aby dzień ten minął spokojnie, pozwalając Wam być zrelaksowanym i radosnym wraz z Waszymi gośćmi.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom par zawierających związek małżeński opracowaliśmy program organizacji uroczystości weselnych. Począwszy od aranżacji pomieszczeń i dekoracji stołów, oprawy muzycznej po usługi firmowe i fotograficzne.

Organizujemy uroczystości weselne od 60 do 110 osób jak również wieczory panieńskie lub kawalerskie oraz obiady poprawinowe. Z przyjemnością przedstawiamy ofertę zawierającą przykładowe propozycje menu weselnego.

W cenie każdego menu weselnego:

 • Ceremoniał powitania Nowożeńców chlebem i solą oraz lampką wina musującego.
 • Lampka wina musującego dla wszystkich Gości w czasie ceremonii powitalnej.
 • 4 gorące posiłki, w tym uroczysty obiad rozpoczynający się od przystawki, a kończący na deserze.
 • Płyta zimnych mięs, wędlin, ryb, serów, sałatek, sosów, pieczywa - uzupełniana podczas trwania uroczystości.
 • Napoje zimne i gorące bez limitu

Ponadto oferujemy Państwu:

 • Patery z ciastami lub łączone z owocami
 • Tort ze sztucznymi ogniami

Poza tym gwarantujemy uczestnikom przyjęcia:

 • Sale klimatyzowane
 • Bezpłatny parking dla Wszystkich Gości weselnych
 • Subtelne dekoracje sal
 • Istnieje również możliwość skorzystania z pokoi hotelowych

Ceny zestawów rozpoczynają się od 230zł/osobę /sezon 2018-2019
Konsultacje w sprawie organizacji wesel w każdą niedzielę w godzinach od 15:00 do 18:00

W Trzech Kucharzach istnieje również możliwość organizacji ślubu w oranżerii. Zapewniamy miejsce do udzielenia ślubu przez urzędnika stanu cywilnego. W ostatnich latach ta forma uroczystości ma coraz większe grono zwolenników. Ślub w oranżerii jest znacznie bardziej efektowny niż w surowym wnętrzu Urzędu Stanu Cywilnego. Coraz więcej Młodych Par pragnie niepowtarzalnej uroczystości w wyjątkowym otoczeniu zieleni w pięknym ogrodzie w romantycznej atmosferze. Takie marzenia również spełniamy.

Jednakże pragniemy poinformować, iż Młoda Para samodzielnie dokonuje wszelkich formalności w Urzędzie Stanu Cywilnego w celu uzyskania zgody na organizację ślubu poza urzędem.

Designerskie wnętrza Inne niż wszystkie
Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij